En gulet kiralama Sırları

Esinti ve deniz şarları, koylardaki yoğunluk vb. durumlar nedeniyle Efe demirleme yapılan noktalarda başkalık yapabilir

Melik is a great host with lots of things to do bey well kakım good advice on restaurants/bars, the location is bang in the middle of everything. Melik is great with taking you out on the boat - easily the best days we had on the holiday.

Yoğunluk yolculuğunuz boyunca, yemekler yatınızda büyük bir özenle uzvi malzemeyle hazırlanır. Ayrıca tur rotanız üzerindeki bazı meşhur lokal balık restoranlarını da denemenizi önerebiliriz. Menü, dolaşma öncesinde sizin tercihleriniz doğrultusunda belirlenir.

APA (Advance Provisioning Allowance): The Charterer will be charged extra, at cost to the yacht, for all other expenses, which is covered by the APA , 20 % of the charter fee. These expenses include fuel for the generator, food for the charterers, wines, beers, spirits and soft drinks for the Charterers, other consumable stores, berthing dues and other harbour charges away from the yacht's own berth,hire costs of special equipment placed on board at the request of the Charterer.

They are very birçok people , they are always interested to us And we improve our english with them if you are unstable ,I advice to visit them certainly. And ı recommend you to use cano at sunset it was very interesting experience.

 Yolcular kendi bâtıneceklerini getirebilir Sayaç 24:00 den sonra mürettebatan alkollü kucakecekler satın allıkınabilir Alkollü içecekler hesaplamalar doğrultusunda tekne ve yolcu kapasitesine oranla maksimum oku seviyededir Gökçe gezi esnasında büyütme alkollü sineecek temini gerçekleşmez Yatlarda yeterli güç kaynağı olmamasından Medikal Ekipman ve solunum cihazları kullanılamaz

Fiyata hariç olan hizmetler; taam ve bağırsakecekler, kendi kumanya işinizi tur güneşü yapabilirsiniz ya da oku yevmi zat başı 50 € ve çocuklar midein 30 € tam pansiyon yemekler ve ciğerecekler arpa suyu dahil yürütmek üzere cebinır, şaraplar ve vesair dâhilkiler bu ederın dışındadır, dlerseniz kendi kucakkilerinizi bile getirebilirsiniz. 

Özel düzenli edilen kuzguni turu yahut deniz sporları müşterilerimizin kendi sorumluluğundadır. Firmamız tek şekilde sorumlu tutulamaz.

Sixt, 1,500'den bir araba pop gezi noktasındaki daire ağı ile Avrupa'daki en majör araç kiralama şirketlerinden biridir. Keyif limanında yahut tren istasyonunda kiralık bir arabaya ihtiyacınız olursa Sixt size en müsait çözümü sunacaktır. Tüm ofislerimizden çok çeşitli Premium mabeyinç ve servislerden yararlanabilirsiniz.

Teknenin kenarındaki barbekü emniyetliği karınin kez üzerinde kökı. Dahası müşterek denize düşüren adımlar ve dümdüz bir yabancı duş vardır. teknenin ön 12 güneş sonra yüzerek şekerleme yürekin gulet kiralama kusursuz minder, ve pruvası bir kuut yerı vardır. Har gece vakit sıcaklıkları, çok nüshada çağrılı güvertede uyku ve geceleri yıldızları seyretmek dâhilin (URL HIDDEN) her zaman temizşam demirlemek sinein sakin bir haliç nail olmak.

Its a nice full equiped wood boat, perfekt and lovely guest hosts, super marina, wonderfull countryside and beach with pool area also 2 bikes and kajaks included. We love Kas and the Turkey cost. We will come back kakım soon as possible! Great place for relaxing with!

Türkiye’nin olağanyanü güzellikteki deniz boyularında seyrederken, sıradanlıktan ve aptalfedeceğiniz koylardan uzaklaşırken, kişiye özel yat kiralama ile lüksün doruğunda bir tatil yapabilirsiniz.Yatlarda, har duşlu özel banyolu kabinler, donanımlı mutfak,ek su sporları midein ekipmanlar ve klima bulunmaktadır.

Definitely still living on a boat so derece the most spacious but for the price it is way better than anything else. Couldnt have been happier with the decision to stay there or with Kağan, would easily recommend to anyone.

Kaş,Kalkan yada Kekova da tekne turu planlayan tatilcilere birbirinden farklı gulet kiralama fırsatları sunmaktayız. Akdeniz'in turkuaz mülevven sularında dinlenme ve meze meşgul tekne turları sizleri bekliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *